Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3

 
 
 
 

partnerzy

zobacz wszystkich partnerów ➦
 
 

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele i Rodzice,
Dziś zakończyliśmy trudny i obfitujący w nowe wyzwania rok szkolny 2019/2020.
Życzę wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.
Do zobaczenia we wrześniu!

Kangur 2020

Tegoroczna edycja konkursu Kangur była wyjątkowa. Z uwagi na zawieszenie zajęć w szkołach konkurs przeprowadzono drogą internetową. Nasi uczniowie oczywiście nie zawiedli i pomimo ogromu obowiązków przystąpili do Kangura. Najlepszy okazał się Adam Wierzanowski z kl. 3E/I, który zdobył wyróżnienie. Adamie, serdeczne gratulacje, za rok będziemy trzymać kciuki ponownie!

I miejsce w konkursie FOX

Dnia 3 marca odbyła się XX jubileuszowa edycja Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego FOX pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Drodzy Ósmoklasiści!

Mamy dla Was konkurs! Już od poniedziałku (22 czerwca) możecie wziąć udział w Quizie dotyczącym naszej szkoły. Quiz będzie aktywny do 10 lipca, czyli tak długo jak trwa pierwszy etap rekrutacji: składanie wniosków. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich uczniów, którzy złożą wnioski w naszym Technikum Mechaniczno-Elektrycznym im. Nikoli Tesli.

Można wygrać bluzy i koszulki z firmowym nadrukiem.
Na razie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie możecie zapoznać się z regulaminem konkursu i znaleźć informacje o szkole.
W poniedziałek zamieścimy link do Quizu.

Regulamin Quizu

KOMUNIKAT W SPRAWIE PRZEDŁUŻENIA ZAWIESZENIA ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH

Informuję, że Minister Edukacji Narodowej do 26 kwietnia br. przedłużył przerwę w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty; między innymi, ulegną przesunięciu terminy egzaminów zewnętrznych, terminy realizacji miesięcznych praktyk zawodowych. Rozporządzenie i komunikaty w tej sprawie są opublikowane na stronie www.gov.pl/edukacja.

KOMUNIKAT W SPRAWIE PRZEDŁUŻENIA ZAWIESZENIA ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH

Minister Edukacji Narodowej do dnia 28 czerwca bieżącego roku przedłużył przerwę w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty.

Życzenia świąteczne

 

KOMUNIKAT W SPRAWIE PRZEDŁUŻENIA ZAWIESZENIA ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH

Informuję, że Minister Edukacji Narodowej do 07 czerwca bieżącego roku przedłużył przerwę w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty. Ministerstwo przedstawiło także kalendarz najważniejszych zmian w działalności szkół i placówek oświatowych do wakacji.

KOMUNIKAT W SPRAWIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH

Informuję, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, zajęcia lekcyjne w naszej szkole zostają zawieszone do 10 kwietnia 2020 r.

KOMUNIKAT W SPRAWIE PRZEDŁUŻENIA ZAWIESZENIA ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH

Informuję, że Minister Edukacji Narodowej do 24 maja br. przedłużył przerwę w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty; zostały podane terminy egzaminów zewnętrznych. Komunikat w tej sprawie został opublikowany na stronie https://www.gov.pl/web/edukacja.

W szkole kontynuujemy nauczanie zdalne.

Życzę wszystkim zdrowia i powrotu po 24 maja do normalności.

Szkoła jest otwarta dla interesantów w godzinach 8.00 – 12.00. Prosimy, ze względu na zagrożenie epidemiczne, o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

 

 

 

 

 

 
 

partnerzy