Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3

 
 
 
 

partnerzy

zobacz wszystkich partnerów ➦
 
 
 •  

  Drugi tydzień w Irlandii za nami. Czas szybko mija dzięki zadaniom, które wykonujemy podczas praktyk oraz ciekawym wycieczkom, na które zabierają nas pracownicy YIT. Zobacz więcej »

   

   
 •  

  Minął pierwszy tydzień naszej irlandzkiej przygody. Wszyscy już zadomowili się u swoich  gospodarzy i wdrożyli w obowiązki praktykanta. Niektórzy z nas serwisują sprzęt komputerowy, inni kładą instalacje elektryczne na budowie, a jeszcze inni pracują w warsztacie samochodowym. Zobacz więcej »

   

   
 • 08
  maj 2019

  IRLANDIA 2019 part I

   
   

  W sobotę 4 maja rozpoczęła się nasza irlandzka przygoda w ramach projektu „Dobre  wykształcenie–lepsza  przyszłość” . Przejazd autokarem na lotnisko do Wrocławia, lot samolotem odbył się bez utrudnień, szczęśliwie wylądowaliśmy w Cork, skąd odebrali nas przedstawiciele  zaprzyjaźnionej firmy Your International Training. Następnie przyjechaliśmy do  Mallow, gdzie zamieszkaliśmy u irlandzkich rodzin. Resztę dnia spędziliśmy na aklimatyzacji w nowym miejscu. Niedzielę 5 maja spędziliśmy na wycieczce w przepięknym Killarney, podziwiając górskie widoki Oraz piękne irlandzkie budowle. Mamy już za sobą zajęcia z języka angielskiego, a teraz powoli wdrażamy się w obowiązki praktykanta. Śledź nas na FB Tesla w Irlandii 2019 Zobacz więcej »

   

   
 •  

  W siedzibie Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej nastąpiła wymiana dokumentów dotyczących współpracy pomiędzy Politechniką Śląską, którą reprezentował prof. dr hab. inż. Paweł Sowa – Dziekan Wydziału Elektrycznego, a Zespołem Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 3 w Chorzowie, reprezentowanym przez Krystiana Biadacza – Dyrektora Szkoły. Umowę sygnował Rektor Politechniki Śląskiej – prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk. Umowa o współpracy Wydziału Elektrycznego ze Szkołą umożliwi zapoznanie uczniów Szkoły z potencjałem badawczym Wydziału, w szczególności z jego zapleczem laboratoryjnym. Uczniowie będą mogli brać udział w wykładach i ćwiczeniach organizowanych na terenie Wydziału, a także, w miarę możliwości, pracownicy Wydziału będą prowadzić zajęcia na terenie Szkoły. Zgodnie z umową  Wydział Elektryczny oraz Szkoła będą prowadzić wzajemną działalność promocyjną. Zobacz więcej »

   

   
 • 06
  maj 2019

  Lekcja patriotyzmu

   
   

  3. maja delegacja naszej Szkoły wzięła udział w miejskich uroczystościach upamiętniających 228. rocznicę uchwalenia pierwszej polskiej Konstytucji oraz 98. rocznicę wybuchu III Powstania Śląskiego. Punktem kulminacyjnym uroczystości pod Pomnikiem Powstańca Śląskiego było wystąpienie Wiceprezydenta Miasta Wiesława Ciężkowskiego, który wskazał na znaczenie w/w wydarzeń w kształtowaniu niepodległości i tradycji demokratycznych Polski. Nawiązując  także do 15. rocznicy przystąpienia naszego kraju  do Unii Europejskiej podkreślił  znaczenie tego wydarzenia dla rozwoju  regionu i całego państwa. Zobacz więcej »

   

   
 
Zobacz starsze wpisy
 
 
 • Lekcje i przerwy

  • 1.
   07:30 - 08:15
   5 min
    
  • 2.
   08:20 - 09:05
   10 min
    
  • 3.
   09:15 - 10:00
   10 min
    
  • 4.
   10:10 - 10:55
   20 min
    
  • 5.
   11:15 - 12:00
   10 min
    
  • 6.
   12:10 - 12:55
   5 min
    
  • 7.
   13:00 - 13:45
   5 min
    
  • 8.
   13:50 - 14:35
   5 min
    
  • 9.
   14:40 - 15:25
   5 min
    
  • 10.
   15:30 - 16:15
   5 min
    
 • zdobyte certyfikaty

 

 

 

 

 

 
 

partnerzy